sklep z sokowirówkami

sklep z sokowirówkami

Cześć, jakie stosujecie metody profilaktyczne na co dzień podnoszące poziom energii, zdrowia. Wszystkie wskazówki dietetyczne również mile widziane. Po prostu chciałabym wiedzieć, jak dbacie o siebie i co się u was najbardziej sprawdza – techniki, urządzenia :)

namok

Posty: 3

 
Przyznam, że woda alkaliczna z jonizatora bardzo pomaga przy niwelowaniu zakwasów po ciężkim treningu siłowym. Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, ale działa. Wypróbowałem przypadkowo i już następnego dnia miałem urządzenie u siebie w domu ;)

Różyczka

Posty: 14

 
Nie dziwne, że Japończycy piją regularnie wodę alkaliczną i skupiają się na niej praktycznie codziennie. Do tego dochodzi u nich dobra dieta i wyróżniają się długowiecznością niespotykaną w innych regionach świata. Można sobie połączyć kropki ;)

@marcelko

Posty: 13

 
Jestem zwolenniczką diety owocowo-warzywnej. Żadna inna dieta tak bardzo nie oczyszcza. Moja rutyna to codzienne wyciskanie soku. Dzięki temu zrezygnowałam z kofeiny, z czego jestem najbardziej zadowolona. Na pewno polecam wyciskarki wolnoobrotowe. Osobiście używam tego modelu https://sklep.halitus.pl/glowna/202-wyciskarka-biochef-axis-compact.html. Sprzęt nie posiada żadnych „alergicznych”, szkodliwych dla zdrowia elementów. Bardzo ważne przy podobnym zakupie. Poza tym cena bardzo przystępna :)

Mix-Reklam

Posty: 4

 
Jak masz nieodpowiednią dietę, a chcesz jednak odczuć jakieś zmiany zdrowotne to woda alkaliczna zapewni ci równowagę kwasowo-zasadową i obniży skutki uboczne złego odżywiania. Klasyka :) Można trochę „oszukać” organizm. Po jakimś czasie i sam przekonasz się, że warto regularnie pić wodę alkaliczną :)

NEO-MAxi34

Posty: 6

 
Piłem wodę alkaliczną przez pół roku i niczego innego w tym czasie nie stosowałem. Czułem się genialnie. Później niestety wróciłem do kawy, ale chcę znowu praktykować. Jonizator to dobry zakup, bo nie wyobrażam sobie już lepszej wody. Nawet smak się zmienia.

dagaaa5

Posty: 3

 
Zacznij przede wszystkim od określenia pożądanego bilansu kalorycznego. Jedz trochę mniej mięsa. Zacznij ćwiczyć i zainteresuj się jonizatorem wody. Woda alkaliczna ogranicza ogólny poziom stresu w ciele. Poczujesz szybko różnicę.

gdzies23

Posty: 19

 
Oglądałem kiedyś dokument, że woda zmienia strukturę. Jak pijesz wodę z dziwnego źródła to twój organizm cierpi. Jak alkaliczną z jonizatora to od razu dostajesz zastrzyk zdrowia.

adamu90

Posty: 4