Do jakiego muzeum w Kołobrzegu się wybrać ?

Do jakiego muzeum w Kołobrzegu się wybrać ?

Szukam ciekawych wystaw, możliwości pójścia z dziećmi szkolnymi do jakiegoś muzeum w Kołobrzegu. Czy polecacie coś szczególnie, gdzie warto wybrać się z grupą 12 latków? Bardzo dziękuję za zainteresowanie.

Gucio

Posty: 5

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam często:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Ale naprawdę polecam.

Oct714

Posty: 26

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

Black_Riot

Posty: 12

 
Jak rejsy w Kołobrzegu to polecam to miejsce http://muzeum6d.pl/23/56/162/Polecamy-Wycieczki-po-Kolobrzegu-HIT-2015.html. Stacjonarnie to muzeum 6D co znaczy, że dzieją się tam rzeczy niemożliwe;) Organizują również właśnie wycieczki po mieście eko pojazdami. Dla grup zorganizowanych jest oczywiście zdecydowanie taniej. Dzieci i młodzież są naprawdę zafascynowani miejscem.

RasiakNorris

Posty: 23

 
To najważniejszy teraz punkt jeżeli chodzi o zwiedzanie Kołobrzegu. Historia jest tu podana w nowoczesny sposób, który trafia do dzieci jak nic;) Pozdrawiam i polecam gorąco.

Yuri20

Posty: 21

 
W ogóle dawno nie byłem nad morzem, jakoś bardziej góry nam wychodzą w wakacje:) Ale w tym roku planujemy właśnie zwiedzanie Kołobrzegu i do tego muzeum 6D też planujemy się udać. Nad morzem mamy rodzinkę, która tam była i bardzo chwaliła sobie to miejsce, że lepszych wrażeń to nie ma. Bardzo spoko pomysł i oczywiście jego realizacja.

messi32

Posty: 16

 
Nie znałem uprzednio tego miejsca, natomiast jak zacząłem rozglądać się za atrakcjami w Kołobrzegu jakie mógłbym odwiedzić z dziećmi to odnalazłem to muzeum i polecam każdemu. Z tyloma wrażeniami co tu jeszcze nigdy nie miałem do czynienia. Dla maluchów super frajda, natomiast i rodzice mogą tu sporo skorzystać.

Różyczka

Posty: 7

 
Słyszałem właśnie, iż całkiem całkiem są te rejsy w Kołobrzegu, a w samym muzeum spora dawka adrenaliny:) Zapowiada się spoko, ale i tak czas dzieli mnie do odwiedzin tego miasta. Mam plany dopiero na lato, uprzednio za zimno, a tak to można więcej sięgnąć. Super miejsce, które muszę odwiedzić z rodzinką.

Marioleczka

Posty: 18

 
Poza muzeum spodobały nam się rejsy w Kołobrzegu. Bardzo oryginalny pomysł te meleksy i lektor, który opowiada ciekawostki, legendy, już dawno się tak dobrze nie bawiłam. Kino umywa się do tego, jakich emocji dostarcza nam muzeum.

Marioleczka

Posty: 4