zawory pneumatyczne, jaka firma ?

zawory pneumatyczne, jaka firma ?

Witam. Gdzie kupię dobrej klasy zawory sterujące kierunkiem powietrza? Potrzebuję zmodernizować pewną linię produkcyjną, która już dawno wymaga unowocześnienia. Jakaś porada? Czekam i z góry dziękuję za odzew.

dzikidziki

Posty: 1

 
Na pewno nie polecam żadnych aukcji, bo tam mają szemranej produkcji elektrozawory, a takich nie polecałbym nawet do domowego użytku, a już tym bardziej nie do zastosowania w przemyśle.

Jasio234

Posty: 4

 
Przyznaję, że trzeba znaleźć naprawdę rzetelną firmę. Mamy w planach zakup złączy wtykowych i też szukamy, porównujemy oferty, a także czytamy opinie, bo są niezwykle ważne.

ChosenOne

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o zawory sterujące, to polecam ten sklep internetowy https://www.aplustech.pl/pl/produkty/zawory-sterujace/. Znajdziesz tu wszystko z zakresu automatyki przemysłowej i pneumatyki. Wszystkie urządzenia dobrej klasy.

Dziadek

Posty: 6

 
Nas interesuje zakup przewodów poliuretanowych, pneumatycznych. Już od dłuższego czasu zanosi się na wymianę starych podzespołów :) Piszcie i polecajcie, jeśli zaopatrujecie się w jakimś sprawdzonym miejscu. Nie chodzi o cenę, nie chcemy oszczędzać na tej kwestii. Najważniejsze, żeby to były sprawdzone urządzenia.

Kitas

Posty: 16

 
Może jakaś hurtownia? Byłoby dużo taniej. Elektrozawory masz w różnej cenie i powiem szczerze, iż nie pisałbym się na nabycie w pierwszym lepszym odnalezionym sklepie. Jak coś znajdę, zaraza się odezwę. To musi być fachowy sprzedawca.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Nabyłem na aukcji złącza wtykowe i niestety muszę przyznać się do błędu, albowiem chciałem zaoszczędzić. Nie ma to jak jakiś wykwalifikowany sklep, który od lat zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej.

Dzidzia

Posty: 9

 
A mnie udało się zakupić zawory pneumatyczne dobrej klasy w przystępnej cenie. Okazja nie byle jaka, albowiem sklep miał wyprzedaż rzeczywiście sprawdzonych podzespołów automatyki przemysłowej.

labuh

Posty: 9