Czy zmiana vhs na dvd to dobry pomysł

Czy zmiana vhs na dvd to dobry pomysł

Hej. Poszukuję sposobu na to żeby wykonać prezent dla rodziców, potrzebna mi do tego osoba zajmująca się przegrywaniem vhs na dvd. Proszę, niech ktoś się odezwie!

Michałek

Posty: 14

 
Hej. Nie no z wyborem firmy trzeba uważać, tu jest tak jak w każdym innym przypadku. Wybierz tych najlepszych, tych którzy mają dobre opinie swoich klientów.

nnn2

Posty: 20

 
Witam.

Dzięki niezwykle za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

kuBawodzu

Posty: 22

 
Dzień dobry. Mając taki problem także szukałem po Internecie. Na szczęście tu można szybko i łatwo rozwiązywać swoje problemy. Osobiście kliknąłem w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl który okazał się właśnie bardzo pomocny.

Polecam dla wszystkich szukających firm zajmujących się przegrywanie filmów z vhs na dvd.

Klaudi

Posty: 27

 
Dzień dobry.

Odświeżanie wspomnień dzięki nagranym lata uprzednio filmom to bardzo dobry pomysł. Nie wiem tylko czy jest szansa odtworzenia każdego takiego filmu albowiem przecież korzystało się z różnego rodzaju form zapisu. Niektóre na dzień współczesny to już przeżytek.

Wąski

Posty: 42

 
Dzień dobry.

U każdego z nas chyba pojawia się kłopot gdy chce się obdarować bliską osobę czymś wyjątkowym. Takie są czasy iż każdy ma wszystko. No i dobrze iż każdy ma równy dostęp do wielu rzeczy, jedynie czemu później jest tyle kłopotów z wymyśleniem prezentu.

berry1

Posty: 21

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

BrumBrum2

Posty: 23

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy która miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami osób na forum. Skorzystałam z firmy, którą zachwalały normalne osoby na generalnie dostępnym forum. Nie mam troszkę zaufania do opinii na stronach firm, boję się że mnoga one być pisane poprzez same firmy.

TomekK

Posty: 21

 
Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam że żądnego problemu nie ma bowiem dzisiaj technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

Accoun44

Posty: 15

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie ponieważ można spokojnie wrócić do przeszłości.

HaFranek

Posty: 30