szafy indeco katowice, poleci ktoś ?

szafy indeco katowice, poleci ktoś ?

Cześć, chce zrobić szafę na wymiar indeco w Katowicach. Posiada ktoś taką? Jak sprawuję się szafa tej firmy? Ile czasu trwa montaż i jak długo czeka się na taką szafę. Zależy mi na szybkim terminie. Będę wdzięczna za opinie.

krzysioo0

Posty: 5

 
W Sosnowcu jest dużo firm, które posiadają oferty kuchni na wymiar. Wygodniej jest pracować w kuchni, w której blat jest dopasowany do wzrostu osoby. Dużym plusem jest, że możemy sami wybrać jakiej wielkości szafki i ile szuflad chcemy mieć w naszej kuchni.

Saren77

Posty: 21

 
Dwa lata temu u mojej mamy w Katowicach robiliśmy remont całego mieszkania. Zamówiliśmy wtedy szafę i meble kuchenne z indeco. Wszystko do tej pory jest sprawne i meble nadal wyglądają jak nowe. My w tym roku u siebie robimy remont i też postawimy na tą firmę.

Dervyl

Posty: 29

 
Planując remont kuchni w Katowicach, warto zastanowić się nad meblami na wymiar. Są bardziej funkcjonalne i można je dopasować sobie pod siebie. Tu macie link, z którego ja korzystałem http://www.iszafynawymiar.pl.

RuFiK

Posty: 28

 
Jeśli chodzi o kuchnię, to najlepiej jest wybrać firmę z Sosnowca, która zrobi nam meble na wymiar. Nie warto kupować już zwykłych mebli z pierwszego lepszego sklepu meblowego.

oleander

Posty: 10

 
Posiadam szafę indeco zamówioną w Sosnowcu. Szafa ma już 4 rok, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, nie psuje się.

Alaalaaa

Posty: 18

 
Przy wyborze szafy na wymiar proponuję porównanie ofertach różnych firm w danym czasie. Ja skorzystałem z firmy indeco w Sosnowcu i jestem zaspokojony. Nic się nie zacina, drzwi ładnie chodzą, jakość też jest dobra.

xacti

Posty: 20

 
My remontując kuchnię wybraliśmy meble na wymiar w Sosnowcu. Robiliśmy w zabudowie zmywarkę, piekarnik oraz mikrofalę.

Dr Nemo

Posty: 14

 
Z żoną zakupiliśmy dwie szafy na wymiar indeco w Sosnowcu. Żona jest z nich zadowolona, albowiem ona wybierała ile ma być szuflad, a także gdzie będą wisieć ubrania na wieszakach, a gdzie będą składane w kostkę.

wiesław11

Posty: 12

 
Mnie projektowali i montowali szafę z firmy indeco w Katowicach i jestem zadowolona. Teraz będę zamawiać kolejną i też z ich firmy. Mają naprawdę przystępne ceny.

Zdzichu 

Posty: 4