fizjoterapeuta w Gdańsku

fizjoterapeuta w Gdańsku

Hej. Ile pieniędzy będę musiał zapłacić za usługi, gdy wybiorę naprawdę renomowanego fizjoterapeutę w Gdańsku? Napiszcie mi najlepiej na podstawie własnych doświadczeń :-)

enriquess

Posty: 3

 
W Gdańsku rehabilitację na kręgosłup rozpocząłem kilka dni temu. Z całą pewnością podzielę się swoimi spostrzeżeniami, gdy zacznę dostrzegać pierwsze efekty. Moim zdaniem wydawanie opinii po zaledwie kilku dniach mogłoby być krzywdzące… :)

tigra32

Posty: 12

 
Dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku jest co najmniej kilkunastu. Utwierdziłem się w przekonaniu o tym przede wszystkim wówczas, gdy trafiłem na to forum dyskusyjne. Pozdrawiam.

Wacław

Posty: 14

 
Moją uwagę zwrócił fzjoterapeutą w Trójmieście Paweł Michałowicz, o którym znalazłem mnóstwo pozytywnych informacji w Internecie. Jeszcze zastanowię się nad jego wyborem.

zlyharyy

Posty: 19

 
Nie jestem w stanie polecić Wam konkretnych fizjoterapeutów w Gdańsku, aczkolwiek polecam zwrócić szczególną spostrzeżenie na tych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, a jednocześnie odpowiednią renomę wypracowaną na lokalnym rynku.

Fotnik2

Posty: 9

 
Dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku jest wielu, jednak moim potrzebom doskonale odpowiada ta oferta: http://lekarze.mamzdrowie.pl/pawel-michalowicz-rehabilitant-gdansk. Z tym fachowcem możecie skontaktować się pod tel. 796-720-820 :-)

Krzyś23

Posty: 29

 
Od jakości masażu kręgosłupa Gdańsk Wrzeszcz bardzo często zależy okres rekonwalescencji, który może trwać zaledwie kilka tygodni bądź przeciągać się przez miesiące.

AGDDDy1

Posty: 27

 
Kilka lat temu musiałem podjąć rehabilitację w Trójmieście. Wracałem do pełnej sprawności po bardzo poważnym urazie, jednak udało mi się zakończyć to przedsięwzięcie pełnym sukcesem. W razie zainteresowanie - mogę podesłać Wam namiary na godnego uwagi rehabilitanta.

Gucio

Posty: 21

 
Rehabilitację kręgosłupa Gdańsk podjąłem kilka dni temu, niemniej jednak praktycznie od razu zacząłem obserwować efekty. Moim zdaniem wiele zależy od przyczyny, z której postanowiliście bądź zmuszeni byliście rozpocząć rehabilitację.

izabelka

Posty: 10

 
Masażem kręgosłupa Gdańsk da się wyeliminować bardzo wiele dolegliwości. Jestem o tym przekonany, bo udało mi się osiągnąć właśnie taki założony z góry cel.

propek1

Posty: 6