przedszkole warszawa wilanów, jakie ?

przedszkole warszawa wilanów, jakie ?

Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z was zapisał dziecko do prywatnego przedszkola warszawa wilanów? Mam kilka pytań do osób, których dzieci uczęszczają już na zajęcia.

Miki

Posty: 1

 
Na twoim miejscu postawiłabym na prywatne przedszkole wilanów. Popatrzyłam ich oferty i mają niezwykle ciekawe zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą się niezwykle dobrze po nich rozwijać.

cirus

Posty: 21

 
Ja polecam Ci niesłychanie przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj masz ich stronę internetową http://www.karate-kids.pl. Zapisałam tam moją córkę rok temu i jestem niesłychanie zadowolona, że akurat na nich trafiłam. Dziecko niesłychanie uwielbia nauczycielki i chętnie uczestniczy w zajęciach.

Dziadek

Posty: 2

 
Niepubliczne przedszkole wilanów ma bardzo wiele zalet. Ja również posłałam swoje dziecko do prywatnego przedszkola na Wilanowie, ze względu na bardzo dużo kreatywnych zajęć.

TomekK

Posty: 15

 
Wydaje mi się, iż niepubliczne przedszkole wilanów jest najlepszym rozwiązaniem. Jak ja zapisywałam swojego syna do przedszkola to też był kłopot z wybraniem placówki. Postawiliśmy na prywatne przedszkole sportowe.

Malinka Moja

Posty: 2

 
Na twoim miejscu postawiłabym na prywatne przedszkole wilanów. Popatrzyłam ich oferty i mają bardzo ciekawe zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą się bardzo dobrze po nich rozwijać.

Lupusx

Posty: 4

 
Przedszkole miasteczko wilanów ma bardzo wiele plusów, jednym z nich jest fakt, że prywatne przedszkole otwarte jest nawet w wakacje.

atek562

Posty: 8

 
Przedszkole miasteczko wilanów może być najlepszym rozwiązaniem, jeżeli do późna pracujesz. Takie przedszkola otwarte są minimum do 17.

englandrm

Posty: 2