byliny, polecicie producenta ?

byliny, polecicie producenta ?

Nie wiem czy stawiać na jednoroczne rośliny czy na byliny? Wiem, że byliśmy są całoroczne, ale też nie wiem, jakie konkretnie wybrać? Czekam na opinie osób, które zajmują się ogrodami i są w tym naprawdę doświadczone.

jommen

Posty: 1

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

micko

Posty: 5

 
W sprzedaży jest mnóstwo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

syrena88

Posty: 7

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeżeli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam dużo czasu, wobec tego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, natomiast czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

45-YYY

Posty: 2

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

mikuser

Posty: 2

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, dlatego w szkółce kupiłem ich bardzo dużą ilość. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

newszablon

Posty: 5

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je na własną rękę sadzić, dlatego w szkółce kupiłem ich niezmiernie dużą ilość. Mój ogród to w szczególności byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają rzeczywiście pięknie.

Alfonsik5

Posty: 7

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

renia00

Posty: 7

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie kłopot, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten zamiar osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

Black_Riot

Posty: 7

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, lecz ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

krugerPL

Posty: 4