depilacja laserowa gdańsk, gdzie warto ?

depilacja laserowa gdańsk, gdzie warto ?

Zastanawiam się nad tym czy depilacja laserowa boli? Jeśli korzystaliście już z takiej depilacji to dajcie znać. Podzielcie się wrażeniami, bo trochę bólu się boję i nie wiem czy się na to decydować czy nie.

Kruk

Posty: 2

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że rzeczywiście robią to fachowo.

serwertus

Posty: 6

 
Nie znoszę mieć włosów, dlatego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, ale na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać naprawdę cuda. Polecam dla osób, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

Rico

Posty: 6

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to naprawdę fachowo. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

Sarenka

Posty: 3

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

CzarnyBlant

Posty: 16

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Worms

Posty: 11

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, albowiem różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

pawel253

Posty: 5

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, iż to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Iwona3

Posty: 5

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie posiadały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zaspokojony. Myślę, iż to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

pawel253

Posty: 3