lampy led do growbox, polecicie sklep ?

lampy led do growbox, polecicie sklep ?

Jaką zastosować lampę led do growbox żeby dużo prądu nie pobierała, a jednocześnie żeby dobrze to wszystko działało? Polecacie, jakąś firmę, która się tym zajmuje i przedstawi mi bardzo korzystną ofertę? Czekam na odpowiedzi.

Modniś

Posty: 1

 
Te szafy uprawowe są na tyle estetyczne, że można je w salonie trzymać. Wyglądają jak szafka tylko, że są troszkę większe. Znajomy kiedyś rozsadę sobie robił w takim czymś i był naprawdę niezmiernie z tego usatysfakcjonowany.

CHatka-eKo

Posty: 12

 
Z tego, co wiem to są dostępne namioty uprawowe w zestawach z oświetleniem. Nie wiem ile kosztują, lecz myślę, iż za kilka tysięcy złotych coś takiego można zamówić. Niewątpliwie pod warunkiem, iż będzie nam się takie urządzenie zwracało. Wszystkie koszty trzeba sobie niezmiernie dokładnie przeliczyć i wówczas się tego dowiemy.

jarcio00

Posty: 7

 
Z tego, co wiem to są dostępne namioty uprawowe w zestawach z oświetleniem. Nie wiem ile kosztują, ale myślę, że za kilka tysięcy złotych coś takiego można zamówić. Oczywiście pod warunkiem, że będzie nam się takie urządzenie zwracało. Wszystkie koszty trzeba sobie bardzo dokładnie przeliczyć i wtedy się tego dowiemy.

Dworniok00

Posty: 2

 
Korzystałem z pomocy producenta zestawów growbox ze strony https://flo-grow.eu i jestem zadowolony. Mają różne modele szaf w różnych cenach, dlatego dopasowanie czegoś dla siebie nie jest trudne.

propek1

Posty: 8

 
Ogrodnictwo to nie jest moja pasja, ale chyba ojciec miał coś takiego w domu. Było to nawet estetyczne w formie szafy wykonanej z płyty. Muszę go zapytać jak to wygląda.

Lalka

Posty: 2

 
Ofert jest dużo, ale osobiście kontaktowałem się z pracownikami u producenta. Niby wszystko jest opisane, ale jak człowiek nie ma zbyt dużej wiedzy to jednak taka pomoc jest bardzo potrzebna. Po co kupować coś złego i później rośliny nie rosną? Lepiej o wszystko zapytać, a wtedy będziemy pewni, że mamy to, co trzeba.

Okolicc34

Posty: 3

 
Szukać należy w internecie. Przecież mało, kto wie gdzie taka firma, która oferuje oświetlenie led do growbox ma swoja siedzibę? Lepiej polegać na szukaniu w Internecie.

warter88

Posty: 6

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest bardzo ważna. Jeśli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Warto, zatem dostosować ilość oraz rodzaj światła do tego, jakie rośliny mają być w środku, a wtedy będzie dobrze.

rz3zn!k

Posty: 6