personalizowane upominki dla dzieci, polecicie ?

personalizowane upominki dla dzieci, polecicie ?

Gdzie mogę zamówić personalizowane upominki dla dzieci? Chodzi mi o sklep, który będzie miał bardzo dużo różnych produktów, aby wybrać prezent dla dziecka w wieku 6 lat.

Buła

Posty: 1

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

wrrraak22

Posty: 6

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na warsztaty z szycia dla przedszkola. Dużo osób właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

Zdzichu 

Posty: 3

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

audi80

Posty: 7

 
Szycie na zamówienie dla dziecka wykonywałam u tej osoby http://www.gosilandia.pl. Wszystko na czas, a materiały bardzo porządnej jakości. Można do nich napisać i zamówić co się chce.

Laleczka

Posty: 6

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie cieszy tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

Fowl1990

Posty: 15

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Marioleczka

Posty: 12

 
Warsztaty z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, ponieważ wiele dobrych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

wigry00

Posty: 3