sprawdź numer telefonu, polecicie ?

sprawdź numer telefonu, polecicie ?

Ostatnio dzwoni do mnie numer zaczynający się na 44 i nie wiem, kto to może być? Macie takie numery? Da się to może jakoś sprawdzić? Boje się, że przez pomyłkę to odbiorę i nie wiem, co wtedy się stanie.

kondziu

Posty: 2

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, iż to wcale nie jest takie proste. Czeka się na istotny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wówczas z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

Robuś

Posty: 3

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to bardzo dużo pieniędzy.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Różnie to bywa, zatem im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie radujemy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można sprawdzić numer telefon i wówczas wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

Sewerynus

Posty: 15

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

andrew66

Posty: 8

 
W łatwy sposób można zbadać, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają niesłychanie dobrze przygotowaną bazę, dlatego prędko odszukamy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Mr Boks

Posty: 3

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Stosownie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś ważnego i wówczas wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować niesłychanie mnóstwo zdrowia. Naturalnie stracimy też niesłychanie mnóstwo swoich pieniędzy.

wiesław11

Posty: 9

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, ale zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo duże zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

Szaddam

Posty: 21

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, niemniej jednak zawsze trzeba to sprawdzać. Jeżeli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj niezmiernie gigantyczne zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

Motospec

Posty: 4