Ceny biur tłumaczeń

Ceny biur tłumaczeń

Cześć.
Jak myślicie, jakie ceny są w stanie zaproponować mi biura tłumaczeń? Obecnie moim priorytetem jest poznanie, jakie ceny biur tłumaczeń obowiązują w mieście, w którym mieszkam.

dspk666

Posty: 13

 
Najbardziej konkurencyjny cennik biura tłumaczeń znalazłem odwiedzając tą firmę: http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html. Nie mam wątpliwości, że nie będziecie także żałowali tego wyboru, ponieważ w mojej opinii spisali się bardzo dobrze. Jakość tłumaczenia odpowiednia, a czas realizacji jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Polecam zdecydowanie :)

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Kilkukrotnie wpisywałem w wyszukiwarkę frazę tłumaczenia cennik i na praktycznie każdej stronie spotykałem się z innym cennikiem.

Dla formalności dodam, że porównywałem ceny tłumaczeń z konkretnego języka, aby moje porównanie było bardziej miarodajne :)

Dr Nemo

Posty: 8

 
Widzę, iż Waszym przedmiotem zainteresowania stał się cennik tłumaczeń. Nie dziwię się, bo oddając sporo dokumentów do tłumaczenia w skrajnie niekorzystnej cenie za stronę możemy zapłacić naprawdę sporo. Generalnie mam własne sprawdzone biuro, któremu wpłacam zaliczkę i cierpliwie czekam na efekty jego pracy :)

21gregorek

Posty: 14

 
Mam świadomość, że zdecydowana większość klientów od razu sprawdza cennik a biuro tłumaczeń jest w stanie być kiepskiej jakości i proponować najniższą cenę. Polecam wystrzegać się takich pseudoekspertów. Od siebie dodam, że najtańsze jest tłumaczenie dokumentów z języka angielskiego z racji jego popularności.

Bryzyt1

Posty: 22

 
Sprawdzając cennik biura tłumaczeń nie kierujcie się tylko nim przy wyborze. Zweryfikujcie doświadczenie firmy, jaką chcecie „zatrudnić” do wykonania tłumaczenia. Polecam Wam także umówić się na konkretny termin, abyście nie rozczarowali się, że będzie on ponadprzeciętnie długi. Zdarza się i tak.

Marioleczka

Posty: 15

 
Dobrze to znam, iż ceny tłumaczeń w małych miastach wcale niepotrzebnie są niższe. Nieraz po prostu najlepiej jest dobrze rozejrzeć się po okolicy. W wypadku chęci przetłumaczenia niewielkiego dokumentu sprawa jest mniej skomplikowana niż wówczas, gdy w grę wchodzi cała sterta papierów. Wtedy cena jest ważniejsza.

Klarka34

Posty: 14

 
Wielokrotnie pytałem o cennik biur tłumaczeń, ale czasami otrzymywałem dość nieaktualne informacje. Na innym forum ludzie wpisywali się i przedstawiali, ile płacili za te usługi kilka lat temu.

Wiadomo, że były to mocno nieaktualne dane, bo jasne jest, że stawki poszły w górę.

Nan3k

Posty: 18

 
Dla mnie nieważny ostatni pozostawał cennik tłumaczeń, bowiem potrzebowałem wykonać je na jeszcze tego samego dnia. Byłem gotowy zapłacić nawet więcej, natomiast na szczęście udało się wszystko załatwić w kilka godzin bez konieczności dodatkowych dopłat.

Mogę podać Wam namiary.

Peleee23

Posty: 27

 
Częstokroć pytałem o cennik biur tłumaczeń, niemniej jednak nieraz otrzymywałem dość nieaktualne informacje. Na innym forum ludzie wpisywali się i przedstawiali, ile płacili za te usługi kilka lat temu.

Wiadomo, iż były to mocno nieaktualne dane, albowiem jasne jest, iż stawki poszły w górę.

Klarka34

Posty: 19