Zlot Żaglowców, gdzie zdjęcia ?

Zlot Żaglowców, gdzie zdjęcia ?

Dzień dobry, czy ktoś z was orientuje się, gdzie mogę obejrzeć zdjęcia z wydarzenia Zlot Żaglowców z ostatnich kilku lat? Bardzo lubię oglądać takie fotografie, jednak nie wiem, gdzie je szukać.

Jacuś

Posty: 1

 
Baltic Sail to bardzo fajne wydarzenie. Specjalnie jeździmy do Gdańska na paradę żaglowców. W tym roku również będziemy, jednak nie wiem, gdzie obejrzeć zdjęcia.

Bhapo

Posty: 2

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

wiesław11

Posty: 10

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, że was nie było. Jednak wydaję mi się, że można zobaczyć fotografie z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Joe

Posty: 3

 
Powiem Wam, że parada żaglowców jest bardzo piękna. Od kilku lat już jeżdżę, aby zobaczyć to świetne wydarzenie w Gdańsku. Jeśli chodzi o zdjęcia to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

Hoteowo24h

Posty: 5

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Niezwykle interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

kdeel32

Posty: 20

 
Dzień dobry, powiem Ci, że w internecie są różne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednak wydaję mi się, że na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

andrew66

Posty: 10

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, że was nie było. Jednakże wydaję mi się, że można zobaczyć zdjęcia z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Radziu

Posty: 5

 
Baltic Sail to niezwykle fajne wydarzenie. Specjalnie jeździmy do Gdańska na paradę żaglowców. W tym roku również będziemy, jednakże nie wiem, gdzie obejrzeć fotografie.

MisiekKce

Posty: 19

 
Sail Gdańsk jest bardzo popularnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

wertys45

Posty: 6