Dołącz do naszej społeczności.

Informacje które są ważne.

IDEALNA STABILNOŚĆ

Nasze forum szybko działa aby płynnie się w nim poruszać.

PISZEMY

Czytanie wątków tutaj to czysta przyjemność.

JAKOŚĆ

Dbamy oto aby użytkownicy byli grzeczni dla każdego.

Czytaj o firmach codziennie

przedszkole wilanów, oferta ?

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Prywatne przedszkola > przedszkole wilanów, oferta ?

przedszkole wilanów, oferta ?

29.05.2019 12:34:58 

Witam. Piszę, bo potrzebna mi pomoc, a właściwie opinie na temat przedszkola w Wilanowie, do którego chodzą wasze dzieci. Mam nadzieję, że polecicie tutaj kilka sprawdzonych miejsc. Z góry dziękuję.

29.05.2019 13:39:32 

Ja także szukam przedszkola w Miasteczku Wilanów, ale nie mam bladego pojęcia, co wybrać. Myślę, że sportowe placówki nie są zbyt wymagające i że zajęcia są tam dopasowane do możliwości dzieciaków :D

30.05.2019 13:52:17 

Nie mam doświadczenia z takim przedszkolem w Wilanowie, lecz muszę przyznać, iż pomysł jest niezmiernie fajny. Poszukam informacji o programie i jak coś, to dam znać. Pozdrawiam.

31.05.2019 07:47:15 

Jeśli szukacie prywatnego przedszkola w Wilanowie, to polecam to miejsce, do którego chodzi mój Hubert www.karate-kids.pl. Jestem szczęśliwa, że ma tak wspaniałą opiekę i wiele zajęć sportowych, dzięki którym ma gdzie spożytkować swoją energię ;)

01.06.2019 07:48:11 

A nie lepiej wybrać państwowe przedszkole w Warszawie w Wilanowie? Pewnie jest sporo tańsze. W przyszłym roku będę musiała zastanowić się nad wyborem czegoś dla mojego Stasia i już teraz pomału zapoznaję się z różnymi ofertami.

02.06.2019 15:44:31 

Dzieciaki uczą się tańca i mają dużo zajęć na świeżym powietrzu na przykład z piłkami. Chłopcom podobają się zajęcia z samoobrony, a dziewczynkom fitness. Moja córeczka chodziła do takiego przedszkola w Wilanowie i obie byłyśmy bardzo zadowolone.

03.06.2019 08:57:35 

Na razie nie mam pojęcia, do którego prywatnego przedszkola poślę Hanię, natomiast na pewno będę szukać czegoś w Wilanowie, na miejscu. Widziałam kilka naprawdę fajnych propozycji niepublicznych placówek o konkretnym profilu i niezwykle spodobały mi się zajęcia sportowe.

04.06.2019 10:42:48 

Ze względu na dodatkowe zajęcia ja też raczej wybiorę prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. Nie mam przekonania do państwowych placówek :) Może podpowiecie jakieś konkretne miejsca. Z góry dziękuję za wszelką pomoc i opinie.

06.06.2019 12:11:35 

Moja córeczka chodziła do sportowego przedszkola w Wilanowie. Oboje z mężem chwaliliśmy sobie to miejsce, ponieważ Kaja nigdy się tam nie nudziła, wiele nauczyła, a opieka była na medal.

07.06.2019 20:52:40 

Mnie też zależy na przedszkolu, w którym pracują miłe panie, jakie z pasją podchodzą do własnej pracy. Poszukujemy placówki w Wilanowie, może być prywatna.

12>>

Ostatnio dodane posty

Sportowe, prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów to super pomysł. Mój synek byłby chyba w siódmym niebie. Trochę obawiam się o opłaty, albowiem na pewno nie jest tanio. Jeżeli możecie, to napiszcie mniej wiecej, ile kosztuje takie przedszkole, bez wątpienia gdy dziecko chodzi poprzez cały miesiąc ;)

Wydaje mi się, że jednym z lepszych miejsc dla dzieci jest przedszkole Wilanów. Widać, że pracujący tam nauczyciele robią to z pasją, bo dziecko zawsze wraca zadowolone.

Dzięki temu prywatnemu przedszkolu miasteczko Wilanów moje dziecko odkryło w sobie nowe zainteresowania i właśnie dlatego mogę każdemu polecić to miejsce.

© Copyright Ofirmachczytaj.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.